Дитячі тренування

Чому батькам варто віддати дітей на заняття бойовими мистецтвами?

  • Поліпшується фізичний стан. У наш час це дуже актуально і для малюків, і для підлітків.
  • Діти вчаться захищати себе, внаслідок чого більш впевнено почуваються у відносинах як з однолітками, так і з більш старшими товаришами.
  • Тренування виховують у дитині такі якості як дисципліна, старанність, уважність, шанобливе ставлення до вчителя і дбайливе - до партнерів.
  • У деяких випадках тренер може стати прикладом для незміцнілого малюка або некерованого підлітка, допомогти хлопчикові розкрити в собі важливі чоловічі якості.

Що вивчають діти на тренуваннях?

  • Загальний фізичний розвиток - біг, стрибки, присідання, вправи для пресу та багато іншого, що допоможе дитині залишатися міцною, здоровою й рухливою.
  • Страховки при падінні - вміння правильно згрупуватися при різних видах падінь, що може врятувати малюка не тільки в конфліктній ситуації, але і в побутових - наприклад, при падінні на льоду або зі сходів.
  • Відхід з лінії атаки - відпрацювання звички миттєво відійти вбік у разі небезпеки, що насувається на дитину - чи це кулак дворового розбишаки, чи велосипед, чи, скажімо, м'яч.
  • Звільнення від захватів - вивчення способів м'яко і ефективно звільнити руки або одяг, якщо дитину намагаються схопити.
  • Захист від ударів - на уповільнених, постановочних ударах дитина вчиться, як не розгубитися у разі агресії і використовувати силу супротивника проти нього самого. При цьому в роботі з малюками не використовуються спаринги й удари в повну силу, що зводить до мінімуму можливість травмуватися на занятті.

З якого віку можна тренуватися?

Ми набираємо в групи дітей з 5-ти років, тому що з цього віку вони здатні більш-менш концентруватися на словах вчителя і правильному виконанні рухів.

Чи можна займатися дівчаткам?

Так, можна, іноді в них виходить ще краще за хлопців.

Чи обов'язково купувати "кімоно" (форму для тренувань)?

Спершу дитина може займатися в будь-якому зручному одязі й змінному взутті. Однак, якщо ваші наміри щодо бойових мистецтв серйозні, ми рекомендуємо придбати спеціальну форму для тренувань. Окрім того, що в ній зручніше відпрацьовувати техніки, вона, як і будь-яка форма, психологічно налаштовує на певний вид діяльності.

Чи можна займатися дітям із проблемами зі здоров'ям?

Про всі проблеми зі здоров'ям дитини потрібно обов'язково попередити тренера. Питання буде вирішуватися в кожному випадку індивідуально.

Пошук