Чи можна займатися жінкам?

Так, можна і потрібно. У Школі Віктора Краєвського викладаються "м'які" техніки, що дозволяють захистити себе від нападника, більшого за масою й фізичною силою. Тому навіть якщо ви маленька й тендітна леді, але хочете впевнено себе почувати, повертаючись увечері додому - ви можете досягти успіху в цьому мистецтві анітрохи не менше за чоловіків.

При правильному підході тренування не ведуть до "огрубіння" жінки, а тільки значно покращують фізичну форму, підвищують енергійність і привабливість. Однак є кілька порад, які можна дати представницям прекрасної статі, щоб заняття максимально відповідали жіночій природі:

  • Регулюйте навантаження по собі. Не потрібно намагатися бути "не гірше за хлопців", які прострибали в присяді по всьому периметру залу. Краще зробіть менше, щоб відчувати себе після вправи бадьорою, а не спустошеною.
  • Жінка - істота надзвичайно мінлива за своєю природою. В залежності від фази менструального циклу, фази місяця, фізичного стану й навіть погоди змінюються настрій, самопочуття, бажання і можливості. Це треба прийняти і враховувати. Те, що вчора давалося вам на тренуванні легко, сьогодні може здатися нездійсненним. Це нормально.
  • Під час місячних краще не займатися ніякими вправами з інтенсивним фізичним навантаженням, бігом, стрибками й падіннями. Як варіант, у цей період ви можете пропустити розминку і брати участь тільки у відпрацюванні спокійних парних технік, переміщень і т.п. Надалі збільшуйте навантаження поступово протягом першого тижня. Поважайте своє тіло.
  • І нарешті - робіть усе з посмішкою. Чим більш позитивно ви налаштовані, тим кращим буде результат, причому не тільки у вас - адже жіноча посмішка осяває й надихає всіх оточуючих:)

Пошук