Про Школу

viktorШкола воїнських мистецтв Віктора Краєвського проводить групові та індивідуальні заняття, а також семінари за такими напрямками:

  • Айкідо Айкікай;
  • Дзю-дзюцу (джиу-джитсу), в тому числі за програмою Німецького Союзу Дзю-Дзюцу;
  • Унікальна методика самооборони, в якій техніки дзю-дзюцу та айкідо були переосмислені, вдосконалені та доповнені елементами інших напрямків єдиноборств та спецтехнік.

Вже 15 років Школа тісно співпрацює з Німецьким Союзом Дзю-Дзюцу, має повноваження представляти НСДД в Україні та проводити атестації з виданням документів міжнародного зразка.

Ми також співпрацюємо з іншими організаціями за кордоном, зокрема в Італії, Польщі та Молдові.

Маючи 35 років тренерського стажу, Віктор Краєвський проводить семінари для армійських підрозділів спецпризначення, силових і охоронних структур, тренерів та спортсменів різних напрямків, а також для непідготовлених людей. Має великий досвід роботи з дітьми, в тому числі з порушеннями опорно-рухового апарату.

Особливість Школи полягає у максимальній ефективності технік при мінімальному застосуванні фізичної сили. Це дозволяє успішно займатися як здоровим чоловікам та жінкам, так і дітям, людям похилого віку та навіть людям із обмеженими можливостями.

На переконання Віктора Краєвського, для правильного вибору способу захисту необхідно вміти миттєво оцінювати фізичні параметри й анатомічні особливості нападника, використовувати такі позиції тіла, при яких обмежуються дії противника, а також орієнтуватися в техніках різних шкіл самооборони.

"Використовуючи знання анатомії, фізіології та психології, ви зможете розуміти себе і супротивника, що підведе вас до професійного вивчення єдиноборств та оздоровчих систем", - говорить майстер.

Його кредо - "бойовий дух і гуманність". Тобто, нарівні з ефективністю технік, акцент робиться й на моральній складовій найвеличніших із бойових мистецтв, які ставлять за мету служіння людям.

Пошук